محل تبلیغات شما

پلمپ کابلی

داشتن بدنه ی مقاوم در پلمپ کابلیکه به پلمپ سیم بکسلی نیز معروف است، آن را جزء پلمپ هایی قرار داده که سطح ایمنی مناسبی را فراهم می کند. پلمپ کابلی در موارد گوناگونی کاربرد داشته که به دلیل کیفیت و ایمنی بالا، هیچ گونه تخلفی در آن امکان پذیر نمی باشد. از جمله کاربرد های این نوع پلمپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پلمپ درب انبار
 • حمل و نقل کانتینرهای سوخت
 • کنتور های آب و برق وگاز
 • شیرهای تخلیه
 • دستگاه های حفاری
 • قیرکش ها
 • ظروف نمونه برداری
 • انجام امور بازرسی
 • وغیره

جنس مواد به کار رفته در بدنه پلمپ کابلی چه می باشد؟

در ساخت بدنه ی پلمپ کابلی به طور معمول از جنس زاماک و برای قسمت کابل آن از جنس فولاد ضد زنگ استفاده می شود. زاماک ترکیبی از ف روی، سرب و آلومینیوم می باشد. نوع دیگر پلمپ های کابلی، داری روکش پلاستیکی از جنس ABS به همراه فولاد ضد زنگ می باشند.

اهمیت خرید پلمپ کابلی از یک شرکت معتبر

در خرید پلمپ کابلی، به دلیل اهمیت بالا و کاربرد زیاد در صنایع مختلف، همواره باید دقت لازم را بکار برد تا از شرکت های معتبر و صاحب نام خریداری شده و بدین وسیله ایمنی محموله ما تضمین شود. در همین راستا شرکت پارت ایمن سیل به عنوان یکی از موفق ترین تولید کنندگان در زمینه پلمپ های امنیتی، توانسته بهترین پلمپ کابلیرا تولید و عرضه کند.

بکارگیری گرید های بالای زاماک دارای چه مزایایی می باشد؟

زاماک در گرید های مختلف تولید می شود. بکارگیری گرید های بالای زاماک در بدنه ی پلمپ کابلی دو مزیت زیر را به دنبال دارد:

 • مقاومت بالا در مقابل ضربه و خوردگی
 • مقاومت بالا در برابر حرارت و گرما ( برای استفاده در حمل و نقل مواد مذاب که دارای حرارت بالا می باشند مناسب است)

پلمپ کابلی تولید شده در شرکت پارت ایمن سیلنیز به دلیل استفاده از زاماک هایی با گرید بالا، همین مزایا را شامل می شود.

قیمت پلمپ کابلی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پلمپ کابلیبه عوامل گوناگونی بستگی دارد که از مهم ترین آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت مواد اولیه
 • تیراژ پلمپ درخواستی
 • سفارش رنگ های خاص

که هریک از این موارد ذکر شده می توانند روی قیمت پلمپ کابلی تاثیر گذاشته و منجر به افزایش آن شوند.

پلمپ سیمی گردشی چیست و به چه نام هایی شناخته می شود؟

از جمله محصولات پلمپ امنیتی که به نام های مختلفی شناخته می شود، پلمپ سیمی گردشی می باشد. پلمپ کنتور (به دلیل کاربرد آن در صنعت آب و برق و گاز) و نام های دیگری همچون پلمپ سیمی چرخشی، جغجغه ای و توئیستر از دیگر اسامی پلمپ سیمی گردشی هستند.

پلمپ سیمی گردشی

نحوه قفل کردن پلمپ سیمی گردشی

نحوه قفل شدن پلمپ سیمی گردشی طی دو مرحله به شرح زیر است:

 1. قفل شدن سيم با چرخاندن دسته پلمپ
 2. شکستن دسته پلمپ (تا امکان باز کردن آن توسط افراد متخلف امکان پذیر نباشد)

البته در این میان بدنه شفاف پلمپ سیمی گردشی این امکان را می دهد که مكانيسم قفل شدن به صورت بهتر کنترل شود.

پلمپ سیمی گردشی (سیمی چرخشی) در چه مواردی کاربرد دارد؟

پلمپ سیمی گردشی به دلیل ظرافت زیاد، در جاهایی که فضا بسیار کم است و یا بهتر است پلمپ خیلی خود نمایی نکند کاربرد دارد. پلمپ سیمی علاوه بر مورد فوق، در موارد دیگری نیز کاربرد داشته که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

 • کنتور آب، برق و گاز
 • کیس کامپیوتر
 • موزه ها
 • درب بشکه روغن و مواد شیمیایی
 • جعبه ها و درام ها
 • شیر تخلیه

ویژگی های مهم پلمپ سیمی چرخشی

این محصول همانند دیگر محصولات امنیتی دارای ویژگی های مهمی می باشد که از جمله آن می توان به مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و اشعه UVاشاره کرد. از دیگر ویژگی های آن می توان به استفاده از حک لیزری (چاپ امن) برای درج مشخصات، امکان تنوع رنگ، عدم محدودیت برای سایز سیم، ایمنی بالا، غیر قابل دخل و تصرف بودن و تطابق کامل آن با بهداشت کارکنان و محیط زیست اشاره کرد.

پلمپ کردن کیس کامپیوتر

پلمپ سیمی گردشی نقش مهمی را در امنیت کالا های مختلف از جمله کیس کامپیوتر ایفا کرده و علت کاربرد بالای آن در این مورد بخصوص این است که ضمن شکیل بودن، کاملا روی بدنه آن جا گرفته و امنیت لازم را برای آن تأمین می کند و بر همین اساس به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه مطرح می باشد.

پلمپ سیمی گردشی به چه رنگ هایی موجود می باشد؟

پلمپ سیمی گردشی همانند دیگر محصولات امنیتی امکان تولید در رنگ های مختلفی را دارد. در این راستا شرکت پارت ایمن سیل به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه پلمپ سیمی، امکان تولید رنگ های استاندارد آبی و قرمز را داشته اما رنگ های متنوعدیگر نیز بنا به درخواست مشتری (بر اساس تیراژ) می تواند به صورت سفارشی تولید شوند.

نحوه بسته بندی و استفاده از پلمپ سیمی گردشی

نحوه ی بسته بندی و استفاده از پلمپ سیمی گردشی به این صورت است که، برای اینکه برای مصرف کننده به راحتی قابل ردیابی باشد، شماره سریال ها به شکل منظم و پیوسته در کنار یکدیگر قرار می گیرند. همچنین به جهت سهولت در جدا سازی پلمپ ها از خط پرفراژ، پلمپ های سیمی گردشی به شکل رگال های 5 عددی قرار می گیرند و به این ترتیب مصرف کننده از پلمپ ها استفاده می نماید.

برچسب امنیتی چیست؟

یکی از راه های مهم که امروزه برای جلوگیری از جعل و کپی محصولات استفاده می شود، برچسب امنیتی می باشد.

برچسب امنیتی

از اهداف بسته بندی با برچسب های امنیتی می توان، به مهرو موم کارتن ها و ایمن سازی کالا ها اشاره نمود. برچسب امنیتی دارای مزایایی نظیر همه کاره بودن، مقرون به صرفه بودن و کیفت بالا می باشند که همین امر موجب شده در تمامی مشاغل مورد توجه قرار بگیرند. همچنین در مواردی مانند بالا بودن حجم کالا و کمبود بودجه، استفاده از این برچسب ها روشی ایده آل برای محافظت از محصولات در برابر سارقان بوده است.

عملکرد برچسب امنیتی چگونه است

برچسب امنیتی دارای چند عملکرد اساسی می باشد که در زیر به آن اشاره شده است:

 • ردیابی تجهیزات: ردیابی کالا از مبدا تا مقصد جهت اطمینان از عدم دستکاری یا تخلف در آن .
 • کنترل موجودی کالا
 • جلوگیری از سرقت کالا یا محموله ها: به دلیل درج کلیه مشخصات روی این برچسب ها، امکان تخلف در آن وجود نداشته و اگر صورت بگیرد قابل رد یابی است.

مزایای استفاده از برچسب امنیتی

برچسب امنیتی دارای مزایایی می باشد که همین امر باعث شده برای امنیت کالا های مختلف همواره مورد توجه قرار بگیرد. که از جمله مزایای آن می توان به مقرون به صرفه بودن، قابل استفاده برای کالا های مختلف، ایمنی و جلوگیری از تخلف (سرقت یا جعل کالا)، تأمین ضمانت و امکان مدیریت اموال (رد گیری اموال) اشاره نمود.

کاربرد متنوع

برچسب های امنیتی در موارد متنوعی کاربرد داشته که از جمله آن می توان به حفاظت از سخت افزار کامپیوتر ها، دسته بندی اسناد مهم، محصولات دارویی، حفاظت از صندوق های رای و تامین امنیت هواپیما اشاره نمود.

اهمیت استفاده از برچسب امنیتی

استفاده از برچسب امنیتی به دلیل ایجاد هویت، شناسایی آسان دارایی های یک شرکت، جلوگیری از ایجاد سردرگمی برای مدیریت دارایی و امکان ایجاد ممیزی روی وسایل، دارای اهمیت می باشد.

برچسب امنیتی بر حسب فرکانس چند نوع است؟

برچسب امنیتی از نظر فرکانس به سه نوع تقسیم شده که شامل:

 • لیبل RF
 • لیبل AM
 • لیبل EM

موارد کاربرد برحسب نوع فرکانس

برچسب امنیتی برحسب نوع فرکانسدر موارد مختلفی همچون محافظت از کالا هایی که دارای سطح بالایی از ف و زر ورق هستند (لیبل AM)، در فروشگاه های ابزار و یراق، گیر لوازم آرایشی و در کتابخانه ها و مجتمع های تحقیقاتی (لیبل EM) و فروشگاه های مواد غذایی، فروشگاه های ویدیویی، فروشگاه های کتاب و فروشگاه های تخفیف (لیبل( RF کاربرد دارد.

نوع فرکانس را بر چه اساسی باید انتخاب نمود؟

در هنگام انتخاب برچسب های امنیتی بر اساس نوع فرکانس، دو عامل مهم زیر را باید در نظر بگیرید و بر اساس آن برچسب مورد نظر خود راانتخاب نمایید:

 • بر اساس نوع گیتی که می خواهید بخرید و یا قبلا خریداری نموده اید.
 • بر حسب نوع کالا و اجناس (برای کالا های فی باید از برچسب هایی با فرکانس AM و برای سایر اجناس و کالا ها از همه نوع برچسب ها می توان استفاده نمود).

شرکت پارت ایمن سیل برترین تولید کننده ی برچسب امنیتی

شرکت پارت ایمن سیل در سال های اخیر با تلاش فراوان برای تولید بالاترین سطح کیفیت برچسب امنیتی و جلب رضایت مشتریان خود توانسته به عنوان برترین تولید کننده ی برچسب امنیتی و انواع پلمپ امنیتی جایگاه خود را در کشور ایران تثبیت کند. همچنین محصولات این شرکت به دلیل کسب گرید های بالا در ایمنی و کیفیت به چندین کشور اروپایی و کشورهای همسایه صادر شمی گردد. پس با اطمینان به سایت شرکت پارت ایمن سیل(www.partseal.ir) وارد شوید و از طریق شماره تماس های درج شده در بخش تماس با ما سفارش خود را به ثبت برسانید.

https://canvas.rice.edu/eportfolios/626/cable_seal/

تولید پلمپ سیمی گردشی در برترین شرکت تولید پلمپ امنیتی

درباره ی برچسب امنیتی چه می دانید؟

ویژگی ظاهری پلمپ کنتور برق

پلمپ ,های ,برچسب ,امنیتی ,سیمی ,ها ,پلمپ سیمی ,برچسب امنیتی ,سیمی گردشی ,می باشد ,استفاده از ,برچسب امنیتی دارای ,برترین تولید کننده ,امنیتی دارای مزایایی ,دیگر محصولات امنیتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی