محل تبلیغات شما

پلمپ کنتور برق

صحبت کردن در رابطه با پلمپ کنتور برق به عنوان کاربردی ترین نوع پلمپ امنیتی هم احساس تأسف و هم احساس خوشحالی را به نوعی درکنار هم برای ما به همراه دارد. احساس تأسف بابت اینکه برخی از افراد، برای کم نشان دادن میزان مصرف برق ساختمان خود و پرداخت هزینه ی کمتر، کنتور های برق را دستکاری کرده و مأمورین اداره ی برق را دچار گمراهی می کنند. از طرف دیگر احساس خوشحالی ما بابت طراحی و تولید نوع جدیدی از پلمپ های امنیتی بنام پلمپ کنتور برق توسط شرکت های تولید پلمپ امنیتی می باشد که توانست بزرگترین نگرانی و دغدغه ی مأموران و کارشناسان اداره ی برق را برطرف کند. شرکت پارت ایمن سیل در حال حاضر معتبر ترین تولید کننده ی پلمپ کنتور برق و دیگر انواع پلمپ امنیتی در ایران می باشد. کیفیت بالا و قیمت مناسبمحصولات، این شرکت را به یکی از صادر کنندگان پلمپ های امنیتی به کشور های اروپایی و چندین کشور دیگر تبدیل کرده است.

پلمپ کردن کنتور برق به روش های قدیمی و معایب آن

پلمپ کردن کنتور برق به روش های قدیمی پیش از تولید پلمپ های نسل جدید، توسط ادارات برق انجام می گرفت که دارای معایب زیادی بود. در این روش پلمپ کنتورها با استفاده از پلمپ سیم با سرب انجام می گرفت و شماره مختص آن کنتور بوسیله ی انبرهای مخصوص و به صورت دستی در حین پلمپ، بر روی آن درج می شد. از معایب این روش که امنیت آن را به شدت کم می کرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابل خرید بودن پلمپ ها از مغازه های ابزار فروشی
 • ساخت انبر های درج مشخصات براحتی و با صرف هزینه کم
 • بالا بودن امکان تخلف
 • مضر بودن سرب برای سلامت کارمندان
 • در معرض خطر قرار دادن محیط زیست به علت تجزیه ناپذیر بودن سرب

ایمنی بالا و صرفه جویی در زمان

ایمنی بالا و صرفه جویی در زماندر پلمپ کنتور برق دارای اهمیت است. همانطور که گفته شد در گذشته برای ساخت پلمپ کنتور برق از سیم و سرب استفاده می گردید که علاوه بر مضراتی که به همراه داشت، دارای ایمنی پایینی بوده و نیاز به صرف زمان بیشتری برای نصب داشت. امروزه این معایب در ساخت پلمپ کنتور برق برطرف گردیده است. از سوی دیگر طراحی خاص این پلمپ، دست افراد سودجو را از هر گونه دستکاری و تخلف کوتاه کرده است. این پلمپ ها به شکل رگال پنج عددی با شماره سریال پیوسته و منظم سبب صرفه جویی در زمان به سبب افزایش دقت وسرعت و کاربرد آسان می گردد.

مزایای پلمپ کنتور برق چیست؟

از مهمترین مزایای پلمپ کنتور برق الویت قرار دادن نیاز مشتری است به این صورت که طول سیم پلمپ بر اساس نیاز مشتری اندازه گیری و برش داده می شود و یا حتی سیم بدون هیچگونه برش همراه پلمپ در اختیار مشتری قرار می گیرد. از مزایای دیگر این نوع پلمپ تنوع رنگآن می باشد. تنوع رنگ سبب شده تا بین مشترکینی که در فعالیتهای متفاوت و خاص خود مشغول به کار هستند تمایز ایجاد گردد. لازم به ذکر است که رنگ انتخابی در قیمت نهایی پلمپ موثر است و رنگ های خاص و منحصربفرد دارای قیمت بیشتری می باشند. از طرفی وجود سریال بر روی این پلمپ سبب سهولت در کار ماموران در هنگام قرائت سریال و انطباق آن با چک لیست ها گردیده است. شما میتوانید با خرید از شرکت پارت ایمن سیل پلمپ مورد نظرخود را در رنگ دلخواه تهیه نمایید.

طراحی خاص و ایمن

پلمپ کنتور برق بسیار ایمن و خاص طراحی شده است وبا وجود بدنه ای شیشه ای و شفاف از جنس پلی کربنات به خریداران امکان اطمینان از سالم و بدون نقص بودن پلمپ را می دهد بطوریکه کاملاً چرخش سیم در درون بدنه پلمپ قابل رؤیت است.

مشخصات سیم پلمپ کنتور برق در شرکت پارت ایمن سیل

- سیم پلمپی که در شرکت پارت ایمن سیل تولید می گردد از استیل ضد زنگ و مقاوم به رطوبتو تابش اشعه UV است. - در شرکت پارت ایمن سیل قطر کابل در دو سایز 05/0 و 06/0 میلیمتر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. - اندازه سیم به درخواست مشتری قابل برش است و که در شرکت پارت ایمن سیل اندازه آن 25 سانتی متر می باشد.

برجسته ترین ویژگی های پلمپ کنتور برق تولید شده در شرکت ایمن پارت سیل

پلمپ کنتور برق تهیه شده در شرکت پارت ایمن سیل دارای ویژگی های برجسته ای می باشد که به چند مورد از آن اشاره میکینم:

 • قیمت پلمپ کنتور برق در این شرکت مقرون بصرفه می باشد.
 • از لحاظ بسته بندی بسیار مناسب هستند.
 • امکان دخل و تصرف در این محصول در شرکت وجود ندارد.
 • با سفارش این محصول از تحویل سریع و به موقع محصول بهره مند خواهید شد.
 • کاملاً با بهداشت محیط کار و کارکنان تطابق دارد.
 • در صورت نیاز یه درج هر گونه اطلاعاتی از جانب شما از جمله درج نام و در روی پلمپ کنتور برق، امکان آن وجود دارد.
 • تنوع رنگی گسترده ای را شامل می شود.
 • اندازه سیم براساس نیاز و طول دلخواه سفارش شما تهیه می گردد.

شرکت پارت ایمن سیل جزء برترین شرکت هایی است که با تمام توان در تولید محصولات با کیفیت و ایمن پیش رفته و یکی از تولید کنندگان پیشرو در تولید پلمپ کنتور برق می باشد. پلمپ کابلی

پلمپ کابلی ومزایای آن

در سال های اخیر آنچه که باعث محبوبیت پلمپ کابلی یا همان پلمپ سیم بکسلی شده امنیت بسیار بالا، مقاوم بودن و قیمت مقرون بصرفهی آن می باشد. نوع پلمپ کابلی بر اساس نیاز مصرف کننده انتخاب می گردد. از مزایای این نوع کابل برای مصرف کننده امنیت بالای آن است که سبب دفع سرقت توسط سارقان و یا دستکاری و نیز جلوگیری از آلودگی کالا می گردد.

جنس بدنه پلمپ کابلی چیست؟

معمولاً جنس بدنه پلمپ کابلی از ماده ای به نام زاماک است که به همراه یک فولاد ضدزنگ برای بدنه استفاده میگردد. زاماک خود از ف روی تشکیل شده که عمده ترکیب آن را تشکیل می دهد. از انواع دیگر پلمپ کابلی، پلمپ هایی با جنس بدنه پلاستیکی به نام ABS بوده است و نسبت به زاماک برتری هایی دارد.

قیمت پلمپ کابلی

پلمپ کابلی با توجه به تنوعی که دارد با وجود ظاهر یکسان در کیفیت های متفاوت تهیه می گردد. قیمت پلمپ کابلی بر اساس میزان کیفیت و تأمین امنیت این محصول تعیین می شود. شرکت پارت ایمن سیل در قبال تنوع در نوع و رنگ پلمپ کابلی، کیفیت و امنیت آن؛ با قیمت مناسباین محصول را عرضه می نماید.

موارد استفاده ی این پلمپ

از پلمپ کابلی در موارد زیر می توان استفاده نمود:

 • بعنوان پلمپ در کنتورهای آب و برق و گاز
 • بعنوان پلمپ در انبار استفاده می گردد
 • پلمپ دستگاه های حفاری و قیرکش و شیرهای تخلیه
 • پلمپ کانتینرهای حمل و نقل سوخت

مشخصات ساخت پلمپ کابلی

مشخصات ساخت پلمپ کابلی در برخی اجزای آن ثابت و در برخی دیگر قابل تغییر است. معمولاً قطری که برای این نوع پلمپ در نظر گرفته می شود دارای استانداردی است که برای اکثر مصارف مورد استفاده قرار می گیرد. قطر استاندارد آن 5/1 سانتی متر است اما طول آن ثابت نیست و استاندارد خاصی ندارد و بر اساس نیاز مشتری برش داده می شود.

اجزای تشکیل دهنده پلمپ کابلی ساخته شده در شرکت ایمن پارت سیل

 • وجود سیم گالوانیزه که در برابر زنگ زدگی مقاوم است
 • بدنه پلمپ کابلی که از نوع زاماک است
 • مکانیسمی که در داخل بدنه است

پلمپ پلاستیکی چیست؟

هزینه ی کم و ایمنی بالا، پلمپ پلاستیکی را به یکی از پرفروش ترینپلمپ های امنیتی تبدیل کرده است. پلمپ پلاستیکی از جنس پلاستیک بوده و برای مهرو موم کردن محصولات استفاده می گردد. استفاده از این نوع پلمپ به دلیل غیر قابل دستکاری ومنعطف بودن و عدم نیاز به دستگاه مخصوص برای نصب آن گسترده است.

قابلیت های مختلف در پلمپ پلاستیکی کدامند؟

از جمله قابلیت های این نوع پلمپ وجود سایزهای مختلف است که حدود سایز آنها 20 تا 40 سانتی متر است. تنها عاملی که این پلمپ را از پلمپ کابلی متمایز کرده عدم قابلیت تغییر طول آن است. این نوع پلمپ دارای قابلیت چاپ انواع مشخصات و سریال به دو روش چاپ استمپ و لیزر را دارا می باشد. پلمپ پلاستیکی

مزایای پلمپ پلاستیکی

پلمپ پلاستیکی نقش مهمی را در امنیت کالا ایفا می کند.از جمله مزایای این پلمپ میتوان موارد زیر را نام برد:

 • نسبت به انواع دیگر پلمپ ها قیمت مناسبتری دارد
 • ایجاد تنوع رنگی با هزینه کمتر
 • برای اکثر کالاها مورد استفاده قرار می گیرد
 • بنابر جنس ماده بکار رفته در تهیه آن میتوان از هر دو نوع چاپ برای آن استفاده کرد
 • وضوح بیشتر سریال و مشخصات درج شده روی پلمپ پلاستیکی

پلمپ پلاستیکی در انواع مختلفی تهیه می گردد

انواع پلمپ پلاستیکی و کاربردهای آن عبارتند از:

 • پلمپ تسمه ای یا کمربندی : استفاده از این نوع پلمپ در بسته بندی موادغذایی و پول، سردخانه و کشتارگاه، در انبار و
 • پلمپ پلاستیکی از نوع دانه تسبیحی: کاربرد آن بیشتر در موزه، تانکر و انبار و بشکه و جعبه می باشد
 • پلمپ دم موشی: بطور روزانه از این پلمپ در سردخانه و کشتارگاه استفاده می گردد
 • پلمپ پلاستیکی دندانه ای آسان بازشو: در درب بونکر سیمانی، در کامیون و در انبار و استفاده می گردد.

شرکت پارت ایمن سیل (www.partseal.ir) سال هاست با رعایت ایمنی در تولید انواع پلمپ پا به عرصه نهاده است و پلمپ هایی با کیفیت مناسب و امنیت بالا و قیمتی مقرون بصرفه در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار داده است.

https://canvas.ucsc.edu/eportfolios/717/seal/

تولید پلمپ سیمی گردشی در برترین شرکت تولید پلمپ امنیتی

درباره ی برچسب امنیتی چه می دانید؟

ویژگی ظاهری پلمپ کنتور برق

پلمپ ,برق ,کنتور ,های ,شرکت ,نوع ,کنتور برق ,پلمپ کنتور ,پلمپ کابلی ,پلمپ پلاستیکی ,می گردد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی